Author: j***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 很高! 易穿戴: 不太會戴 佩戴舒适: 還沒戴過不曉得
顏色: 臟橘色
Price: HK$136.96
Original Price: HK$139.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 232 g |
| 長度 | 68 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2312155847779303 |
Author: j***2
Date:
Review: CP值高: 很高! 易穿戴: 不太會戴 佩戴舒适: 還沒戴過不曉得
顏色: 臟橘色
Author: a***1
Date:
Review: 很漂亮的假髮物美價廉非常喜歡
顏色: 臟橘色
Author: x***e
Date:
Review: 佩戴舒适: ٩(˃̶͈̀௰˂̶͈́)و٩(˃̶͈̀௰˂̶͈́)و
顏色: 臟橘色
Author: S***u
Date:
Review: CP值高: 顏色超漂亮 髮型時尚度: 很好看的假髮 頭髮量多😍
顏色: 臟橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.